Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

FAQ

1. W jakim czasie można spodziewać się oddania materiału zdjęciowego?

Ostateczny zestaw zdjęć dostarczam po 14-30 dniach. Dokładny okres zależy od sezonu i daty sesji fotograficznej. Czas oczekiwania na sesję narzeczeńską, rocznicową lub poślubną jest inny i może potrwać nawet do 4 tygodni.

2. Dlaczego potrzebujesz tygodni do obróbki sesji zdjęciowych?

Wszystkie zdjęcia, które wykonuję są surowymi plikami RAW. Surowy plik zawiera nieprzetworzone dane. Jest to cyfrowy odpowiednik negatywu fotograficznego — należy go opracować, a do tego potrzeba czasu, aby rozwinąć go w edycji kolorystycznej, zastosować ewentualny retusz. Poświęcam czas, aby upewnić się, że oddam najlepszy efekt Twojej sesji zdjęciowej.

3. W jakiej formie otrzymam zdjęcia?

Zdjęcia oddaje w pliku JPG.

4. Czy otrzymamy zdjęcia kolorowe, czy czarno-białe?

Wszystkie zdjęcia, które obrabiam zostaną poddane obróbce kolorowej oraz częściowo czarno-białej.

5. Jaki jest Twój teren działania?

Ponieważ na co dzień przebywam w obrębie miasta Kraków (małopolska), głównie w tym rejonie się poruszam. Po wcześniejszym domówieniu jestem w stanie wybrać się w każde uzgodnione miejsce w Polsce.

6. Czy sesje zdjęciową możesz zrealizować za granicą?

Jak najbardziej.

7. Dlaczego fotografujesz?

W jakimś sensie lubię odkrywać. Kiedy nadszedł czas, aby rozpocząć własną karierę fotograficzną pragnęłam tworzyć obrazy i przedstawiać je w pięknej, klasycznej oprawie. Obraz, jego edycja od dawna jest dla mnie ulubioną częścią procesu i osobiście czerpię satysfakcję z zabawy kolorami, aby z każdego zdjęcia wydobyć coś innego — zamieniło się to w pasję.

8. Czy jest możliwość otrzymania Karty Podarunkowej?

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, możesz podarować Kartę Podarunkową z zaproszeniem na sesje zdjęciową. Myślę, że jest to fajny, oryginalny upominek, który na zawsze pozostanie w pamięci. W sprawie zamówienia Karty Podarunkowej proszę o kontakt na adres e-mail: magdalenabuksa@gmail.com

 

Using Format