Niezapomniane wspomnienia (album)

Większość ślubów, ich planowanie trwa co najmniej rok jeśli nie dłużej, ale po wszystkich planach i uroczystościach w rękach pozostaje jedna rzecz — fotografie. Pisząc o ślubach mam na myśli również sesje zdjęciowe. Przekonałam się, że album zachowuje wspaniałe kadry, wspomnienia i jest najbardziej cenioną wartością, własnością, jaką przekazujesz z pokolenia na pokolenie — do tego ,,tu i teraz” więcej nie wrócisz.

W procesie tworzenia najbardziej znaczącego dnia jakim jest ślub, album jest absolutnie ostatnią rzeczą, o której myślisz. Jest tak wiele ważnych spraw, na które warto zwrócić uwagę podczas fazy planowania ślubu np. aby stworzyć niezapomniane wydarzenie stawiasz na niesamowite jedzenie, fantastyczne kwiaty, starannie dobrany wystrój i każdy idealnie dobrany detal, ubiór, dodatki. Większość z tych elementów to część składowa złożonej układanki, która tworzy jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Niestety ich istnienie ogranicza się do jednego dnia, a nawet godzin. 

W przeciwieństwie do tego ładne zdjęcia będą żyć o wiele dłużej. Fotografie mogą być najbardziej cenioną własnością, jaką przekazujemy z pokolenia na pokolenie. Często bez nich sama pamięć ,,jak było” może zostać utracona. Aby te ważne chwile pozostały niezapomniane zamów album, który w pięknej oprawie zachowa to wszystko.

MOJE PODEJŚCIE DO NIESTANDARDOWEGO ALBUMU

Stawiam na ponadczasową jakość. Moje podejście do tworzenia albumów indywidualnych dla każdej pary ewoluowało z biegiem czasu — sama tworzę projekt. Przypomina mi to bycie reżyserem filmowym. Przez klika godzin biorę udział w „nagraniach” podczas sesji zdjęciowej tak, aby następnie opowiedzieć historię, którą mogę kreatywnie zilustrować. To jeden z moich ulubionych i szczerze mówiąc najważniejszych elementów całego procesu. Uwielbiam projektować pierwszy szkic albumu. Zarysowuję wszystkie kluczowe wydarzenia i staram się opowiedzieć historię w całości.

CZNY WYRÓB

Aby stworzyć album współpracuję z introligatornią, która tworzy spersonalizowane, ręcznie robione książki, które są prawdziwymi dziełami sztuki. Album wykonywany na zamówienie to wytwór prawdziwego rzemiosła, który z dumą wspieram i z przyjemnością dzielę się nim z klientami, przyjaciółmi i rodziną. Głęboko wierzę, że prawdziwe rzemiosło nigdy nie wyjdzie z mody. Zawsze znajdzie się dla niego miejsce ze względu na tych, którzy naprawdę doceniają to co reprezentuje. Jestem zaszczycona, że mogę tworzyć pamiątki, które w przyszłości będą cenione.

Using Format