O MNIE

Cześć! mam na imię Magdalena

Serdecznie witam na mojej stronie internetowej. Mam tu swoje małe miejsce w sieci  :)

Jestem fotografem, który kocha portretować ludzi i od jakiegoś czasu niezachwianą optymistką. Od wielu lat stoję za obiektywem — realizuję portrety wizerunkowe dla kobiet i mężczyzn, fotografię studyjną, chętnie podejmuję się sesji lifestyle oraz fotografii wnętrz. Wykonuję zdjęcia do użytku prywatnego, albumu, portrety do artykułów redakcyjnych, biznesowe, edytorial do ilustrującego czasopisma, portfolio, reklamy.

Oprócz wykonanych i opracowanych zdjęć służę radą, wsparciem przy stylizacji ubioru, która obejmuje moje zaangażowanie w treść wykonywanej fotografii tak, aby pozostać w zgodzie z osobowością i temperamentem fotografowanej osoby.

Jedną z rzeczy, o które często jestem pytana to „Jak do licha zacząłeś z tym wszystkim?”

Urodziłam się w 1982 roku w Polsce. Moje pierwsze zainteresowania fotografią pochodzą z czasów, kiedy chodziłam do szkoły średniej. W tym okresie używałam analoga — nie było mowy o fotografii cyfrowej. Technicznie zaowocowało to innym spojrzeniem na fotografie. Zaraz potem ukończyłam kierunek Projektowania Ubioru dyplomem z nagrodą i wyróżnieniem za ,,Wizję i Kreatywność''. Przez około siedem lat mieszkałam za granicą, w wolnych chwilach fotografowałam ludzi zwykłych w sposób niezwykły. Pierwsze fotografie były początkiem prawdziwej pasji, którą rozwijam i która pozostała ze mną do dziś.

Prywatnie jestem mamą rezolutnej 10-latki. Lubię podróże, bardzo mnie wzbogacają. Uwielbiam towarzystwo doborowych ludzi, przeczytać coś fajnego, dobrą kawę, potańczyć, ładne wnętrza. Urodziłam się osobą wrażliwą na piękno. Na co dzień bardzo wiele rzeczy mnie inspiruje, pozwala się rozwijać. Najfajniejsze jest to, że jutro zawszę mogę zrobić coś lepiej. Poza pracą cieszą mnie sukcesy innych ludzi. To, że komuś zazdroszczę nie spowoduje, że moje życie się poprawi. To nie moje podejście. Wsparcie, motywacja i radość z sukcesów innych, dzięki tej energii moje życie stało się lepsze. Rozwijam i utrzymuję swój optymizm. Koncentruję się na pozytywnych aspektach i nadziei na lepsze jutro, co prowadzi do wyższego zadowolenia i większej produktywności. Nauczyłam się pracować ze sobą. Polecam !Wierzę, że w każdej chwili mam dwie możliwości:

wyzwanie → niepewność → unikanie

lub

wyzwanie → niepewność → wytrwałość → wzrost

Moje życie jest świadectwem wyboru tego drugiego.

Czym jest dla Ciebie kreatywność? Najdłużej zajęło mi myślenie o sobie jako o kreatywnej osobie. „Kreatywne życie” oznacza po prostu życie, które jest bardziej napędzane ciekawością, niż strachem. Ufam procesowi. Najważniejszą lekcją, jaką nauczyłam się przez ostatnie 10 lat, jest to, że nie ma magicznej pigułki. Zrobiłam postępy, kiedy nie siedziałam na sofie lecz rozpoczęłam weekendowe kursy, śledzenie kreatywnych ludzi i szukanie pomysłów na zdjęcia. Wiem, jak na początku zniechęcające może wydawać się uzyskanie dokładnie takiego wyglądu, jaki chcesz dla swoich fotografii, ale to wszystko jest to ogromny proces i progres.

Dlaczego warto spotkać się ze mną na sesji zdjęciowej?

  • Fotografując ludzi z przyjemnością dbam o wizerunek kobiet i mężczyzn podczas sesji zdjęciowej.
  • Tworzę piękne i ponadczasowe portrety fotograficzne.
  • Podpowiem jak ubrać się i przygotować do sesji.
  • Zdjęcia poddam profesjonalnej autorskiej obróbce graficznej.
  • Otrzymasz produkt w postaci odbitek fotograficznych wydrukowanych na najwyższej jakości papierze jedwabistym przez profesjonalną drukarnie dla fotografów i zapakowanych przeze mnie z najwyższą starannością :)

K I L K A   F A K T Ó W   O   M N I E

1 / 8
Lubię lepić pierogi
Pierogi z truskawkami, jagodami w śmietanie są według mnie obłędne.
2 / 8
Lubię spędzać czas na jachcie w Chorwacji
Bez komentarza :) Kocham podróże. Kształcą mnie i uczą.
3 / 8
Mam zamiłowanie do kuchni azjatyckiej
Tamtejsze wynalazki kulinarne są dla mnie mistrzostwem.
4 / 8
Lubię czysty, minimalistyczny styl
Z akcentami, które dodają przytulności.
5 / 8
Uwielbiam
Ludzi. Muzykę. Kawę mleczną. Naturę. Roślinność egzotyczną. Wielkie okna. Design. Podróże. Przestrzeń wiadomo!
6 / 8
Bycie sobą jest super !
Nie chodzi o to, żeby być idealnym! Chodzi o to, żeby być prawdziwym.
7 / 8
Pewnego dnia chcę
Zaprojektować swój dom.
8 / 8
Miejsca, które chciałabym odwiedzić?
Singapur, Indonezja, Peru, mój własny umysł :)

 

PUBLIKACJE

Magazyny, z którymi miałam przyjemność współpracować to m.in. : Zwierciadło, Design Alive, Cogito

magazyn ZWIERCIADŁO
KRYSTYNA PODLESKA, PAŹDZIERNIK 2016

magazyn ZWIERCIADŁO
JASIEK MELA, MARZEC 2016

gazeta MIASTO
PIOTR ZEMŁA, 8-14 CZERWIEC 2018

magazyn COGITO
LOR, 3/2018

magazyn DESIGN ALIVE
PIOTR ZEMŁA, NR 24 ZIMA 2017 ,,KOLEKCJE''

 

 

Using Format