Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

O MNIE

Mam na imię Magdalena. Od wielu lat stoję za obiektywem — realizuje portrety, sesje narzeczeńskie, poślubne, rocznicowe, dziecięce, rodzinne, lifestylowe, portretowe, biznesowe, fotografię wnętrz.

Przez lata budowania doświadczenia przy sesjach zdjęciowych rozwinęłam swoją pasję w prawdziwą miłość do fotografii, którą obecnie mogę dzielić z innymi. Jestem osobą, która prawdziwie kocha ten zawód. Wykonuję fotografie do użytku prywatnego, albumu, portrety do artykułów redakcyjnych, biznesowe, edytorial do ilustrującego czasopisma, portfolio, reklamy. Oprócz wykonanych i opracowanych zdjęć służę radą, wsparciem przy stylizacji ubioru, która obejmuje moje zaangażowanie w treść wykonywanej fotografii tak, aby pozostać w zgodzie z osobowością i temperamentem fotografowanej osoby.

Urodziłam się w 1982 roku w Polsce. Moje pierwsze zainteresowania fotografią pochodziły z czasów, kiedy chodziłam do szkoły średniej. Zaraz potem ukończyłam kierunek Projektowania Ubioru dyplomem i nagrodą z wyróżnieniem za ,,Wizję i Kreatywność''. Przez sześć lat mieszkałam za granicą, w wolnych chwilach fotografowałam ludzi zwykłych w sposób niezwykły. Pierwsze fotografie były początkiem prawdziwej pasji, która pozostała ze mną do dziś.

MOJE PUBLIKACJE

Moje fotografie ukazały się m.in. w takich magazynach jak Zwierciadło, Design Alive, Cogito

gazeta MIASTO
PIOTR ZEMŁA, 8-14 CZERWIEC 2018

magazyn COGITO
LOR, 3/2018

magazyn DESIGN ALIVE
PIOTR ZEMŁA, NR 24 ZIMA 2017 ,,KOLEKCJE''

magazyn ZWIERCIADŁO
KRYSTYNA PODLESKA, PAŹDZIERNIK 2016

magazyn ZWIERCIADŁO
JASIEK MELA, MARZEC 2016

I N S T A G R A M

 

Using Format