O MNIE

Cześć! mam na imię Magdalena.

Jestem fotografem, który kocha portretować ludzi i od jakiegoś czasu niezachwianą optymistką.

Od wielu lat stoję za obiektywem — lubię realizować portrety dla kobiet i mężczyzn, sesje narzeczeńskie, poślubne, rocznicowe, dziecięce, rodzinne, lifestylowe, biznesowe, produktowe oraz fotografię wnętrz. Wykonuję fotografie do użytku prywatnego, albumu, portrety do artykułów redakcyjnych, biznesowe, edytorial do ilustrującego czasopisma, portfolio, reklamy. Oprócz wykonanych i opracowanych zdjęć służę radą, wsparciem przy stylizacji ubioru, która obejmuje moje zaangażowanie w treść wykonywanej fotografii tak, aby pozostać w zgodzie z osobowością i temperamentem fotografowanej osoby.

Jedną z rzeczy, o które często jestem pytana to „Jak do licha zacząłeś z tym wszystkim?”

Urodziłam się w 1982 roku w Polsce. Moje pierwsze zainteresowania fotografią pochodziły z czasów, kiedy chodziłam do szkoły średniej. Zaraz potem ukończyłam kierunek Projektowania Ubioru dyplomem i nagrodą z wyróżnieniem za ,,Wizję i Kreatywność''. Przez sześć lat mieszkałam za granicą, w wolnych chwilach fotografowałam ludzi zwykłych w sposób niezwykły. Pierwsze fotografie były początkiem prawdziwej pasji, którą rozwijam i która pozostała ze mną do dziś.

Moi bliscy wiedzą, że pasjonuje mnie wiele innych tematów (niezwiązanych z fotografią), takich jak: psychologia, przedsiębiorczość, kreatywność, rozwój osobisty i duchowy. Odkąd pamiętam byłam ciekawa ludzkiego potencjału. Chciałam wiedzieć co sprawia, że ludzie są naprawdę szczęśliwi, twórczo spełnieni i odnoszą sukcesy? Dlaczego niektórzy mają trudności, podczas gdy inni znajdują sposób na rozwój pomimo cięższych okoliczności.

Po nieudanych próbach pracy w korporacji, próbując wybrać jedną rzecz w życiu zdałam sobie sprawę, że moje niezwykłe połączenie zainteresowań i umiejętności jest siłą, a nie ciężarem. Wierzę, że niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę, czy nie, kreatywne i przedsiębiorcze podejście ma kluczowe znaczenie dla: pełnego rozwoju, doświadczania szczęścia i spełnienia na jakie zasługujesz. Zrozumiałam, że mam moc, aby zmienić swoje życie, a robiąc to zmieniam świat. Ta filozofia, zawzięta ilość ciężkiej pracy i dostrzeganie wdzięczności doprowadziły do wspaniałych kamieni milowych. Każdego dnia uczę się nowych rzeczy i rozwijam własne pomysły na temat tego, co znaczy żyć w pełni kreatywnym życiem. Rok 2020 nauczył mnie, aby mniej się stresować, zostawiać zmartwienia za sobą — po prostu odpuścić. To nie wnosi nic dobrego do Twojego życia.

K I L K A   F A K T Ó W

O   M N I E

1 / 10
Lubię lepić pierogi
Pierogi z truskawkami, jagodami w śmietanie są według mnie obłędne.
2 / 10
Kiedy byłam mała ...
Lubiłam bawić się klockami i wozić małe króliki w wózku dla lalek, sprawując nad nimi opiekę.
3 / 10
Nauczyłam się piec chleb pełnoziarnisty
Piekę chleb z dużą ilością ziarna. Zawsze cieszy jak mi wyjdzie.
4 / 10
Moje motto
Lojalność, Odwaga i Prawda wobec SIEBIE.
5 / 10
Mam córkę 10 latkę
Ma piękną duszę. Pomaga mi przy wyborze zdjęć. Uważam, że jest w tym lepsza.
6 / 10
Lubię czysty, minimalistyczny styl
Z akcentami, które dodają przytulności.
7 / 10
Uwielbiam
Muzykę. Ludzi. Kawę mleczną. Ciekawe miejsca. Naturę. Roślinność egzotyczną. Wielkie okna. Design. Podróże. Przestrzeń wiadomo!
8 / 10
Lubię spędzać czas na jachcie w Chorwacji
Bez komentarza :) Kocham podróże. Kształcą mnie i uczą.
9 / 10
Mam zamiłowanie do kuchni azjatyckiej
W Azji jada się dania słodko-kwaśne na bazie ryżu i soi. Tamtejsze wynalazki kulinarne są dla mnie mistrzostwem.
10 / 10
Moja córka ma 2 kaczki
Ziuta i Ziutek. Skoro mamy Ziutka, trzeba było zorganizować mu dziewczynę :)

 

PUBLIKACJE

Moje fotografie ukazały się w magazynach Zwierciadło, Design Alive, Cogito

magazyn ZWIERCIADŁO
KRYSTYNA PODLESKA, PAŹDZIERNIK 2016

magazyn ZWIERCIADŁO
JASIEK MELA, MARZEC 2016

gazeta MIASTO
PIOTR ZEMŁA, 8-14 CZERWIEC 2018

magazyn COGITO
LOR, 3/2018

magazyn DESIGN ALIVE
PIOTR ZEMŁA, NR 24 ZIMA 2017 ,,KOLEKCJE''

 

 

Using Format