W czym mogę Ci pomóc?

Blue Lagoon Studio to małe studio fotografii portretowej mieszczące się w Krakowie, a ja mam na imię Magdalena :) Jestem fotografem, który stara się, aby zdjęcia były dobrej jakości zarówno jeśli chodzi o kadr, kompozycję, światło oraz staranną obróbkę. Od wielu lat stoję za obiektywem — realizuję portrety biznesowe i wizerunkowe dla kobiet i mężczyzn, fotografię studyjną, chętnie podejmuję się sesji lifestyle oraz fotografii wnętrz.

Wykonuję zdjęcia do użytku prywatnego, albumu, portrety do artykułów redakcyjnych, biznesowe, edytorial do ilustrującego czasopisma, portfolio, reklamy. Jeśli lubisz piękne zdjęcia zapraszam na wyjątkową sesję fotograficzną lub do realizacji kilku zdjęć portretowych z moim udziałem. Jako fotograf mogę zagwarantować Ci współpracę na warunkach pełnej poufności. Pamiętaj, że Twoje zadowolenie jest zawsze dla mnie na pierwszym miejscu.

 


Dlaczego warto spotkać się ze mną na sesji zdjęciowej?


  • Fotografując ludzi z przyjemnością dbam o wizerunek kobiet i mężczyzn.
  • Tworzę piękne, eleganckie i ponadczasowe portrety fotograficzne.
  • Sprawię, że przed obiektywem poczujesz się wyjątkowo.
  • Podpowiem jak ubrać się i przygotować do sesji (dysponuję stylizacjami, które podkreślą Twoją kobiecość, urodę i pozwolą skomponować unikalne kadry).
  • Zdjęcia poddam profesjonalnej autorskiej obróbce graficznej.
  • Otrzymasz produkt w postaci odbitek fotograficznych o wymiarach 15x23 cm z białą ramką. Odbitki drukowane są na najwyższej jakości papierze jedwabistym przez profesjonalną drukarnie dla fotografów i zapakowane przeze mnie z najwyższą starannością.

 

Sesja rocznicowa
Sesja biznesowa
Sesja rodzinna
Sesja wizerunkowa
Sesja wizerunkowa
Sesja rocznicowa
Sesja biznesowa
Sesja rodzinna
Sesja wizerunkowa
Sesja wizerunkowa
Sesja rocznicowa
Sesja biznesowa
Sesja rodzinna
Sesja wizerunkowa
Sesja wizerunkowa
NEWSLETTER Bądźmy w kontakcie. Zapisz się na newsletter. Otrzymuj aktualizacje i ekskluzywne oferty bezpośrednio na swój adres e-mail *
Dziękuję za rejestrację.
Something went wrong. Please try again.

* Zapoznałam/em się z Polityką Prywatności i wyrażam zgodę na zapis do newslettera

 

 

Using Format