Something went wrong.

We've been notified of this error.

Need help? Check out our Help Centre.

SESJE


Sesja poślubna


Sesja poślubna jest bardzo ważna dla młodej pary. To wyjątkowa okazja, aby uwiecznić Waszą historię miłosną w sposób autentyczny, piękny i naturalny.

Plener w innym dniu niż ślub daje zupełnie inne możliwości. Jeśli pogoda nie dopisze można przełożyć dzień sesji oraz dowolnie żonglować godziną rozpoczęcia.

Sesja zazwyczaj odbywa się podczas wspólnego spaceru trwającego około 2-3 godzin. Spędzamy czas w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Najważniejszy jest Wasz dobry nastrój — fotografie z sesji poślubnej to pamiątka na całe życie.

Miejsce pleneru nie ma ograniczeń.

Jeśli chcecie wykonać sesje plenerową za granicą — nie ma problemu. Możliwości są nieograniczone z miejscem specjalnie dostosowanym do Twojej historii, jak i również z opcją pięknie wydrukowanego albumu.

Współpraca obejmuje 35 najlepszych ujęć, ich wydruk na jedwabnym papierze o wymiarach 15x23 z białą ramką lub bez.

Sesja narzeczeńska

Sesja rocznicowa


Sesja narzeczeńska, czy rocznicowa (pary) to również doskonała pamiątka. Spacerujemy, rozmawiamy, idziemy zaplanowaną ścieżką. Jeśli Szwajcaria to Wasze miejsce na ziemi i zapierające dech w piersiach wspomnienia ze wspólnego wyjazdu, to czemu tam się nie wybrać?

Sesja plenerowa to właściwie Wasza opowieść, która składa się z nieoczekiwanych momentów, które sprawią, że ta chwila uwieczni się jako wyjątkowa.

Współpraca obejmuje 20-35 najlepszych ujęć, ich wydruk na jedwabnym papierze o wymiarach 15x23 z białą ramką lub bez.

Sesja indywidualna


Sesja indywidualna to również doskonała pamiątka. Spacerujemy, rozmawiamy, idziemy zaplanowaną ścieżką.

Sesja plenerowa to Twoja opowieść, która składa się z nieoczekiwanych momentów, które sprawią, że ta chwila uwieczni się jako wyjątkowa.

Współpraca obejmuje 20-35 najlepszych ujęć, ich wydruk na jedwabnym papierze o wymiarach 15x23 z białą ramką lub bez.

Sesja dziecięca

Sesja rodzinna


Sesja rodzinna pokazuje łączące Was uczucia, relację oraz codzienność.

Odbywa się w Waszym domu lub w plenerze — możliwości są nieograniczone z miejscem, modą i estetyką specjalnie dostosowaną do Twojej historii, również z opcją pięknie wydrukowanego albumu rodzinnego.

Podczas sesji staram się uchwycić naturalne momenty i niepozowane chwile.

Sesja rodzinna, lifestylowa trwa zazwyczaj około 2 godzin i odbywa się zgodnie z rytmem dziecka oraz rodziców.

Współpraca obejmuje 20-35 najlepszych ujęć, ich wydruk na jedwabnym papierze o wymiarach 15x23 z białą ramką lub bez.

Sesja rodzinna brzuszek & maluszek


To dwa spotkania, które obejmują dwie sesje zdjęciowe — w ciąży i po porodzie. Termin drugiej sesji ważny jest do 3 miesięcy po narodzinach dziecka. Podobnie jak sesja rodzinna odbywa się w Waszym domu lub w plenerze. Podczas sesji podglądam Waszą codzienność, staram się uchwycić naturalne momenty i niepozowane chwile. Sesja odbywa się zgodnie z rytmem dziecka oraz rodziców.

Współpraca obejmuje 25 najlepszych ujęć z każdej sesji (łącznie 50), ich wydruk na jedwabnym papierze o wymiarach 15x23 z białą ramką lub bez.

Sesja wizerunkowa

Portret biznesowy


Fotografię wizerunkową wykonuje w studio fotograficznym w Krakowie. Bardzo istotnym elementem sesji biznesowych i wizerunkowych jest odpowiedni ubiór. W przypadku klasycznych fotografii warto postawić na ponadczasowy i elegancki styl.

Umawiam się w studio na konkretny dzień i godzinę.

Portret wizerunkowy możesz wykorzystać na swoją stronę www, do portfolio lub do CV jako wizytówka.

Fotografia wnętrz


Wykonuję zdjęcia wnętrz: mieszkań, salonów, apartamentów, domów, biur oraz różnych innych punktów usługowych.

Sesja reklamowa

Edytorial


Edytorial to nadal moja pasja, która bardzo mnie motywuje. Jest to proces opowiadania historii, który prowadzi do wzrostu i sukcesu firmy. Jeśli rozwijasz swoją markę, pomogę Ci przedstawić się z jak najlepszej strony. Wykonuję sesje lifestylowe, wizerunkowe i portretowe do materiałów promocyjnych.


N A J N O WS Z E  A K T U A L I Z A C J E

 

Using Format