BLOG

 

W S K A Z Ó W K I

PR po co i dla kogo?

„Pijar” to nic innego jak wymowa skrótu PR (Public Relations — kształcenie dobrego, publicznego wizerunku firmy). Działania PRu budują zainteresowanie firmą, jej usługami i pomagają w budowaniu społeczności wokół marki.

CZYTAJ WIĘCEJ


W S K A Z Ó W K I

Jak prowadzić bloga firmowego?

Odpowiednia treść to klucz do ruchu na stronie www, poprawienia jej widoczności i pozycjonowania w sieci. Regularne publikowanie postów na blogu firmowym przynosi korzyści marce, z których często przedsiębiorcy nie zdają sobie sprawy.

CZYTAJ WIĘCEJ


F O T O G R A F I A

Czym jest fotografia lifestyle?

Jeżeli śledzisz moją twórczość zauważysz, że tworzę fotografię w stylu lifestyle. Co to oznacza? Dla mnie sesja lifestyle to kilka naturalnych, niewymuszonych kadrów — jest czymś pomiędzy fotografią portretową, a reportażem. 

CZYTAJ WIĘCEJ


D R U K

Niezapomniane wspomnienia (album)

Większość ślubów, ich planowanie trwa co najmniej rok jeśli nie dłużej, ale po wszystkich planach i uroczystościach w rękach pozostaje jedna rzecz — fotografie. Pisząc o ślubach mam na myśli również sesje zdjęciowe.

CZYTAJ WIĘCEJ


U R O D A

Jak zadbać o perfekcyjny makijaż?

Żadna choćby najpiękniejsza kreacja nie dopełni pełnego wizualnego efektu bez odpowiedniego makijażu. W związku z tym, że często brałam udział przy sesjach zdjęciowych zebrałam dla Was podręczną listę sugestii jak pomalować się do sesji.

CZYTAJ WIĘCEJ


S T Y L   Ż Y C I A

Czym jest dla Ciebie Kreatywność?

Najdłużej zajęło mi myślenie o sobie jako o kreatywnej osobie. „Kreatywne życie” oznacza po prostu życie, które bardziej jest napędzane ciekawością, niż strachem. Jedną z ważniejszych lekcji jaką nauczyłam się przez ostatnie 10 lat jest to, że nie ma magicznej pigułki. Praktyka czyni Mistrza.

CZYTAJ WIĘCEJ


P R Z E W O D N I K

Przewodnik po sesji narzeczeńskiej

Lata temu sesje narzeczeńskie wydawały się bardziej powściągliwe, pozbawione inspiracji. Niewielu mogło pozwolić sobie na podróż i przygodę. Marzyliśmy o większych krajobrazach i autentycznej historii miłosnej.

CZYTAJ WIĘCEJ


S T Y L   Ż Y C I A

Moc dziękczynienia

Praca to jedno, ale żeby fajnie żyć dobrze jest praktykować wdzięczność. Kilka podpowiedzi w jaki sposób można to robić.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

 

Using Format